Eskişehir Pilates Stüdyoları, en iyi pilates eğitmenlerinden, reformer kursu, aletli pilates dersi, hamile pilatesi eğitimi alın, doğru salonu seçin.

Reform Pilates İletişim

  • Adres: Yenibağlar Mah. Cihanpınar Sokak No:2 /30 Eldem Residence Tepebaşı / ESKİŞEHİR 
  • Gsm: 0546 850 20 12
  • E-Mail: info@reformofpilates.com

Reform Pilates Hakkında

Eskişehir Reform Pilates, üyelerimizin  doğru sporla sağlıklı bir yaşam sürebilmesi, arzu ettikleri ama kendi çabalarıyla bir türlü ulaşamadıkları vücut ölçülerine kavuşabilmeleri için 2012 yılında kurulmuş bir butik stüdyodur.

Eskişehir’in dinamik nüfusunun yoğunlukla yaşadığı Yenibağlar Mahallesinde olan stüdyomuz, üyelerine Personel Trainer sitemiyle birebir Eskişehir pilates kursu imkanı sağlamaktadır. 

Bu sayede rahatlıkla ve keyifle spor yapan, pilates yapmanın sağlığı üzerindeki etkisini gören üyelerimizin sayı da her geçen gün artmaktadır.

Eğitmenlerimizden Pınar Diker, Sakarya BESYO mezunudur. Ardından Anadolu Üniversitesi Spor Bilimleri Yüksek Lisansını yapmıştır. Sakarya Üniversitesi Sağlık ve Terapi Uzmanlığı, Yüzme Uzmanlığı Sertifikalarına, Türkiye Cimnastik Federasyonu Pilates Eğitmenlik Belgesine, Seam Academy Prenatal-Postnatal Hamile Pilates Sertifikası ve daha birçok belgesi bulunmaktadır. Reform pilates stüdyosunda profesyonel bir eğitmenden Eskişehir hamile pilatesi dersi alabilirsiniz.

Bir diğer eğitmenimiz olan Umut Gök, Türkiye Cimnastik Federasyonu Eğitmenlik Sertifikası, SEAM Pilates Reformer & Cadillac Certificate, İnternetional CertifİED 4D PRO Instructor gibi birçok alanda sertifika sahibi profesyonel bir sporcudur ve stüdyomuzda 4D Pro eğitmeni olarak görev yapmaktadır. Reform Pilateste ayrıca; performans ve fonksiyonel antreman, çocuklara özel performans kondisyon, branşa özel kondisyon antrenmanı da yapılmaktadır.

 

Reform Pilates Foto Galeri

Reform Pilates Reform Pilates
Reform Pilates Reform Pilates
Reform Pilates Reform Pilates
Reform Pilates Reform Pilates
Reform Pilates Reform Pilates

2.911 Kez Görüntülendi

Reform Pilates Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir